Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Tik...Tak...Bum!

Tik...Tak...Bum!

brutto: 82.00 zł
Powiadom znajomego


Rozmiar okładki: pudełko tekturowe 24 x 17 x 8 cm.
Producent: PIATNIK

Opis produktu

Pierwsza polska edycja doskonałej, niezwykle emocjonującej gry słownej, wymagającej opanowania i refleksu.
Gra wielokrotnie nagradzana w całej Europie. Polecana do ćwiczenia kompetencji językowych dzieci, ale znakomicie sprawdzi się również jako rozrywkowa gra imprezowa dla graczy (od 2 do 12) w każdym wieku.
W pudełku znajdziemy 55 kart, na których umieszczono 110 zbitek liter (od 2 do 4). Na obu stronach każdej karty jest inna grupa liter.
Zadanie polega na wymyślaniu wyrazów zawierających grupę liter z wylosowanej karty. Dodatkowo, rzut specjalną kostką wskazuje w jakim miejscu wyrazu mogą się znajdować wskazane litery (na początku, w środku, na końcu wyrazu). Ale największa atrakcją - i utrudnieniem! - gry jest sterowana mechanizmem zegarowym „bomba”. Gracz rozpoczynający rozgrywkę uruchamia specjalny mechanizm, który spowoduje "eksplozję" bomby po losowo określonym czasie (od 10 do 60 sekund)!
Każdy z graczy jak najszybciej wymyśla poszukiwane słowo i czym prędzej przekazuje "bombę" sąsiadowi. Ten - po wymyśleniu kolejnego słowa, spełniającego warunki rozgrywki - może oddać "bombę" następnemu - i tak kolejno, aż do chwili, kiedy "bomba wybuchnie"! Gracz, który trzyma "bombę" w chwili wybuchu musi za karę zabrać kartę. Rozgrywki są powtarzane aż do wyczerpania stosiku kart z literami. Wygrywa ten z graczy, który zebrał najmniej kart.
Wielkie emocje i dużo śmiechu gwarantowane!

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl