Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Lato na ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner

Lato na ulicy Czereśniowej

Seria:
Ulica Czereśniowa

brutto: 34.00 zł
Powiadom znajomego

Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-608-5094-7
Liczba stron: 14
Rozmiar okładki: oprawa i strony książki twarde, 34 x 26 cm
Dostępność: Chwilowo brak
Producent: DWIE SIOSTRY

Opis produktu

Seria książek o ulicy Czereśniowej podbiła świat i oczarowała tysiące małych czytelników - ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy!

To książki, w których nie pada ani jedno słowo. To książki - wyszukiwanki obrazkowe.
Każda strona to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Rysunkowa opowieść o mieszkańcach ulicy Czereśniowej daje nieskończoną możliwość interpretacji, zatem nie nudzi się, a i jest atrakcyjna dla dzieci w różnym wieku (starsi mogą próbować tworzyć historyjki o bohaterach w języku obcym, którego się uczą). To nieocenione ćwiczenie percepcji wzrokowej, spostrzegawczości, koncentracji, a także wyobraźni, kreatywności, rozwijania zasobu słów i umiejętności opowiadania.

Nareszcie lato! Czereśnie już dojrzały, dzieci biegają boso po trawie, a sprzedawcy lodów mają ręce pełne roboty. Na ulicy Czereśniowej jak zawsze wiele się dzieje. Dokąd idą ci wszyscy ludzie z tajemniczymi pakunkami? Kto odnajdzie zgubione pingwiny? Co się stanie, gdy nadejdzie burza? Znajdźcie wszystkich bohaterów i śledźcie ich przygody na kolejnych stronach.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl