Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Ale zabawa!
Małgorzata Strzałkowska

Ale zabawa!

Seria:
Zgadywanki dla maluszka

brutto: 9.99 zł
Powiadom znajomego


Wydanie: I
Rok wydania: 2012
ISBN: 978-83-61824-55-8
Liczba stron: 16
Rozmiar okładki: oprawa i kartki ze sztywnego kartonu, 15 x 15 cm

Opis produktu

Zgadywanki dla maluszka  to znakomita seria kartonowych książeczek dla najmłodszych, z dowcipnymi wierszykami Małgorzaty Strzałkowskiej i sugestywnymi ilustracjami Ewy Nawrockiej.
Każda strona książeczki to zagadka: rysunek pokazuje fragment konkretnego przedmiotu, który dzieci mogą rozpoznać w swoim domu lub najbliższym otoczeniu (pojazdy, meble, zabawki, przedmioty codziennego użytku). Wierszyk zaś krótko i zabawnie o owym przedmiocie opowiada. Maluch ma za zadanie wykorzystać obrazek i wierszyk do odgadnięcia - o jakim przedmiocie mowa? Na kolejnej stronie znajdzie wizerunek poszukiwanego przedmiotu w całej okazałości - i prawidłową odpowiedź. Dodatkowa zabawa mieści się na ostatniej stronie - podsumowaniu każdej książeczki: pokazane są wszystkie przedmioty, które wystąpiły wcześniej. Trzeba je znaleźć na obrazku. Ale oprócz nich znajdzie się coś jeszcze. Co to takiego? - to kolejna zagadka.
Książeczki rozbudzają ciekawość, ćwiczą koncentrację, spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia, rozwijają zasób pojęć i słownictwo dziecka.

W  tym tomiku dzieci będą odszukiwać i rozpoznawać przedmioty, jakimi na co dzień się bawią (piłka, lalka, klocki, książka, miś, huśtawka itp.).

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl