Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Basia i pieniądze
Zofia Stanecka

Basia i pieniądze

Seria:
Basia

brutto: 15.00 zł
Powiadom znajomego


Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-237-5368-1
Liczba stron: 24
Rozmiar okładki: twarda oprawa, 26 x 21,5 cm

Opis produktu

Każda Mama, która choć raz wyprawiła się z dzieckiem na zakupy i stanęła bezradna wobec problemów, które z tego wynikły: dziecięcej potrzeby posiadania, pokusy kupowania, ulegania reklamom itp. powinna koniecznie przeczytać - sobie i dziecku - ten tomik przygód Basi.
Tata Basi wyjechał. Mama jest zmuszona iść do supermarketu w towarzystwie trójki dzieci. Dzieci otoczone setkami zabawek, reklam i słodyczy tracą głowę! To doskonały pretekst do porozmawiania z nimi o budżecie, artykułach pierwszej potrzeby, konieczności kontrolowania chwilowych zachcianek, o sztuczkach stosowanych w promocjach handlowych, o istocie bankomatu.
Doskonała, jak zwykle dowcipna opowieść na niezwykle aktualny, a rzadko poruszany z dziećmi temat.

Seria o Basi - autorstwa Zofii Staneckiej, z ilustracjami Marianny Oklejak - jest jedną z najbardziej poczytnych pozycji polskiej literatury dziecięcej ostatnich lat. Basia to przesympatyczna, zabawna i mądra dziewczynka, dokazująca jak typowe, prawdziwe, nieidealne dziecko. Przeżywa sytuacje i przygody, jakie zdarzają się na co dzień każdemu kilkulatkowi. Opowieści o Basi pomagają dziecku zrozumieć świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach, mogą stanowić znakomity pretekst do rozmów z rodzicami.
Są jednocześnie zabawne i pełne humoru, rozśmieszają i dzieci i dorosłych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl