Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Noc na ulicy Czereśniowej
Rotraut Susanne Berner

Noc na ulicy Czereśniowej

Seria:
Ulica Czereśniowa

brutto: 36.90 zł
Powiadom znajomego

ISBN: 978-83-63696-40-5
Liczba stron: 14
Rozmiar okładki: okładka i strony książki twarde, 24 x 34 cm
Dostępność: Chwilowo brak
Producent: DWIE SIOSTRY

Opis produktu

Seria książek o ulicy Czereśniowej podbiła świat i oczarowała tysiące małych czytelników - ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy!

To książki, w których nie pada ani jedno słowo. To książki - wyszukiwanki obrazkowe.
Każda strona to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny. Rysunkowa opowieść o mieszkańcach ulicy Czereśniowej daje nieskończoną możliwość interpretacji, zatem nie nudzi się, a i jest atrakcyjna dla dzieci w różnym wieku (starsi mogą próbować tworzyć historyjki o bohaterach w języku obcym, którego się uczą). To nieocenione ćwiczenie percepcji wzrokowej, spostrzegawczości, koncentracji, a także wyobraźni, kreatywności, rozwijania zasobu słów i umiejętności opowiadania.


Nad ulicą Czereśniową zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku. Niektórzy wybrali się na nocne czytanie do biblioteki. Albo na festyn w parku, by podziwiać fajerwerki. Inni wolą spacer przy świetle księżyca. A są i tacy, którzy ruszają w pościg za włamywaczem. Zobacz, jak wiele się dzieje na ulicy Czereśniowej w ciepłą letnią noc

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl