Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Całościowe badanie logopedyczne
Danuta Emiluta-Rozya

Całościowe badanie logopedyczne

z materiałem obrazkowym

brutto: 75.00 zł
Powiadom znajomego

Wydanie: I
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-62828-85-2
Rozmiar okładki: 21 x 30 cm
Producent: Wydawnictwo APS

Opis produktu

Najnowsza publikacja Danuty Emiluty-Rozyi to narzędzie dla logopedów-praktyków, przeznaczone do pracy z dziećmi - postępowania diagnostycznego, formułowania diagnozy i opracowywania programu terapii logopedycznej.
To znakomicie opracowany materiał, wykorzystujący wieloletnie doświadczenie diagnostyczne Autorki. Składa się z obszernego przewodnika, przedstawiającego strukturę i zasady Całościowego badania logopedycznego, procedurę i szczegółowe sposoby działania z pacjentem. Do tego bogaty zestaw kart-ilustracji, niezbędnych do przeprowadzenia badań. Publikację uzupełnia propozycja Karty całościowego badania logopedycznego, dokumentu-zapisu przebiegu i efektów badania - z wywiadem z rodzicami dziecka, arkuszami do zapisu wyników kolejnych prób, arkuszami oceny różnych umiejętności dziecka, miejscem do zapisania wniosków i propozycji dalszej terapii.

Dr n. hum. Danuta Emiluta-Rozya - logopeda i praktyk z 35-letnim stażem pracy zawodowej. Związana z Akademią Pedagogiki Specjalnej w Warszawie od 1984 roku, współtwórczyni 5-letnich studiów logopedycznych, autorka programów studiów logopedycznych oraz założycielka Poradni Logopedycznej APS, wieloletnia kierowniczka Zakładu (Pracowni) Logopedii w tej uczelni. Zajmuje się kształceniem przyszłych logopedów i prowadzi działalność logopedyczną na rzecz dzieci z zaburzeniami mowy.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl