Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

ANGIELSKI DLA DZIECI - 100 pierwszych zdań

ANGIELSKI DLA DZIECI - 100 pierwszych zdań

Seria:
Karty obrazkowe

brutto: 32.90 zł
Powiadom znajomego


Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7788-278-8
Rozmiar okładki: pudełko tekturowe 15,5 x 15,5 cm

Opis produktu

Zestaw kart obrazkowych (6,7 x 10 cm) opracowano specjalnie dla dzieci od 6 roku życia. Zabawne, kolorowe ilustracje uzupełniono podpisami po angielsku (awers) i po polsku (rewers). Komplet uczy tworzenia zdań twierdzących, przeczących i pytań. Specjalnie opracowany materiał ilustruje podstawowe zasady gramatyczne, a dzieci uczą się intuicyjnie poprzez słuchanie i powtarzanie wyrażeń.

Zestaw oprócz kart zawiera również książeczkę z grami i podstawami gramatyki. Znajdują się w niej pomysły na ponad 40 wspólnych gier i zabaw z wykorzystaniem kart obrazkowych, opracowane przez nauczycieli języka angielskiego szkoły podstawowej. Zawiera wprowadzenie gramatyczne dla opiekunów i podpowiedzi, jak dostosować rodzaj zabawy i nauki do potrzeb dziecka. Ponadto zamieszczono w niej gotowe scenariusze zabaw indywidualnych i zespołowych, karty bowiem
doskonale sprawdzają się zarówno w pracy z jednym dzieckiem, jak i na zajęciach z grupą przedszkolną lub klasą.

W pudełku znajduje się także płyta CD z nagraniami wszystkich zdań oraz piosenek. Nagrania udźwiękowione zostały przez profesjonalnych lektorów. Dzięki nim dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały angielskie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl