Szukaj produktu

Producenci

Nasza oferta

Książki i pomoce edukacyjne

Funkcjonowanie osobiste i społeczne - Zima
Agnieszka Borowska

Funkcjonowanie osobiste i społeczne - Zima

Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

brutto: 32.00 zł
Powiadom znajomego

Wydanie: I
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7134-717-7
Liczba stron: 84 karty (do wyrywania) w bloku A 4 + zeszyt B 5, 8 stron
Rozmiar okładki: teczka tekturowa A4
Producent: HARMONIA

Opis produktu

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 2 - ZIMA  to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Karty mogą być wykorzystywane przez rodziców do pracy z dziećmi w domu - w celu podtrzymania ciągłości procesu edukacyjnego, a także jako urozmaicenie codziennych zajęć. Zarówno układ, jak i treść ćwiczeń odpowiadają rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i są zgodne z podstawą programową MEN z 23 grudnia 2008 roku.
W serii Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną ukazały się także trzy kolejne teczki: JESIEŃ, WIOSNA, LATO.

Teczka 2 - ZIMA  zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące ważnych świąt przypadających na tę porę roku, ćwiczenia związane z cechami charakterystycznymi zimy, odpowiednim do pogody ubiorem, bezpieczeństwem podczas zabaw i sportów zimowych, losem zwierząt i ptaków w okresie zimy. Jest tu również seria ćwiczeń poszerzających wiedzę na temat składu rodziny i stopni pokrewieństwa.  

 

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Przyjazne dla naszej strony przeglądarki: Internet Explorer od wersji 8.0, FireFox, Google Chrome
KOMPENDIUM, Księgarnia i Wydawnictwo,tel./fax 22 825-83-15, mail: ksiegarnia@kompendium.info.pl